Hayatınızın şuan, şimdi hangi noktasındasınız? Evli, bekar,boşanmış, ayrılmış ya da dul olabilirsiniz. Bir sürü çocuğunuz olabileceği gibi hiç olmayabilirde. Biri ile cinsel ilişkide bulunabilir ya da bulunmayabilirsiniz. Yaşınız otuzun altında, altmışın üstünde ya da bunların arasında bir yerde olabilir. Şuan yaşamınızda bir sürü sorun olabileceği gibi her şey tatmin edici güzellikte de olabilir.

Şua anda nerede olduğunuz önemli değil. Bu yazıyı okumaya başladığına göre karışık duygular içine gireceksiniz. Belki de cinsel olarak kendinizden ne beklediğinizi bile bilmiyor olabilir ve kendi cinsel özünüzü kabul için başlangıç konusunda heyecanlı ya da kararsız davranabilirsiniz. Belki de kendiniz de, hayatınızda değişiklik yapabilmek için; sihirli bir formül bulacağınızdan kuşkularınız vardır. Emin olduğum bir şey var, o da kendiniz için daha fazlasını istediğinizdir.

Dişi Enerjimizi Kabul Etmekte Neden Zorlanırız?

Dişi enerjinizi kabul etmenin cinsel kimliğinizi kabul etmenin bir parçası olduğunu anlamalısınız. Cinsel kimliğinizi kabul etmenizi etkileyen birçok faktör vardır. Dişi enerjinizi yani cinsel kimliğinizi kabul etmek; kendinizi rahat hissetmenizden, cinselliğe bakış açınızdan ve karşı cins hakkındaki düşüncelerinizden etkilenir. “Dişilik Okulu; İçindeki kadın ile buluşma” 21 günlük değişim programı; cinsel duygularınızı daha iyi öğrenmeniz, değiştirmeyi tercih ettiğiniz kendinizi değiştirmeniz ve cinselliğinizi geliştirip hayatınıza yerleştirerek sürekli hale getirmeniz için fikir veriyor.

Belki de cinsel özünüzü keşfetmek için kitaplar dergiler okudunuz kendinizde değişiklikler yapmaya çalıştınız, hatta yararlı olabileceğini düşündüğünüz belirli fikirleri uyguladınız.

Cinsel kimliğini ve dişi özünü neden bir çok kadın hayatına geçirmek istiyor?

Eğitimlerimizde bir çok kadın arayış hissi ile geldi. Çünkü bu güne kadar denedikleri yöntemler işe yaramamıştı. Bazı zamanlar her şeyi doğru şekilde yaptıklarında bir şeyler düzelir diye hissedebilirsiniz. Cinsel gelişim bir amaca ulaşmak için izlenen basamaklar ya da teknikler dizisi değil, sizi bütünüyle kapsayan bir süreçtir. Bedeniniz kadar düşünce, duygu ve tutumlarınızı içine alır. Cinsel kimliğini kabul etmek ve olmak istediği kadına dönüşmek bir kadının hayattan zevk almasını sağlaması ve cinsel gelişiminin bir parçasıdır. Yapmak istediğiniz değişiklikler hakkında belirli bir kuşkularınız olabilir ve sorularınızın cevaplarını başka bir kız kardeşinizin kalbine dokunduğunuzda çözüm bulabilirsiniz.

Eğitime katılan kadınlardan biri şöyle söylemişti; “partilere, davetlere giderdim ve diğer kadınlara bakardım. Orada kendini kadın gibi hissetmeyen tek kadının ben olduğuma emindim” Şimdiye kadar kadın olduğunu hissetmemek tuhaf değil ve kaderiniz de değil.

Neden kendimizi kadın gibi hissetmiyoruz?

Şimdiye kadar kadın gibi hissetmemenizin sebebi bir çok şeye bağlı olabilir. Örneğin ailenizin dini ve ahlaki değerleri cinselliğe karşı tutumunuz ciddi şekilde etkilemiş olabilir ya da cinsel bir varlık ve insan olarak kendinize karşı olumlu olumsuz duygularınız, cinsel kimliğinizi kabul etmek ile ilgili gösterdiğiniz çabalarla çatışabilir. Vücudunuzla barışık olmanız da cinsel kimliğinizle ilişkinizi etkiler.

Son zamanlarda çalışma hayatının getirdiği yarış hali içinde, eril enerji kadınlarda daha aktiftir. Bir çok kadının özü olan dişil enerjisini tekrar elde edebilmeleri adına şüpheleri vardır. Ve kadın olmanın saygı değer olmadığını, ya da şeytani ve tehlikeli olduğunu düşene biliyorlar.

Aynı zamanda çocukluğumuzda, bize her alanda model olan ailemiz çoğu zaman cinselliğini bizden saklar. Ne yazık ki bir kadın olarak cinsellik açısından saygı duyacağımız ve benzemeyi arzulayacağımız çok az modelle büyüyoruz.

Bu yüzden cinsel açıdan değişmeyi isteyip istemediğimizden kuşku duymamız gayet doğal. Bir çok kadın bu düşünceyi paylaşıyor. Şuandan başlayarak kim olduğunuzu ve cinselliğinizi keşfetmeye başlamak için kendinize güvenip bir adım atmak yeterli.

Dişilik Okulu Eğitimleri; 21 Günlük Değişim Programı “İçindeki Kadın İle Buluşma”

Online, yüz yüze gurup ve bireysel derslerimiz için detaylı bilgi için; 05071161100/ disilik.com

ÖN BAŞVURU FORMU

Online veya Yüzyüze Eğitime başvurmak için hemen yan tarafta bulunan ön başvuru formunu doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz.