Türkiye’deki erkeklerin büyük çoğunluğu cinsel hayat bakımından mutlu değil!

Aslında bu sorunun temeline inildiğinde bu sorunun asıl sebebi yine erkeğin kendisidir. Erkek, kadınını mutlu edemez ise kendisinin de mutlu olması imkansızdır.

Peki nasıl mutlu olur?

Tabiki bu sorunun cevabı “kadınını mutlu ederek” olur.  Genelde erkekler yatakta ilişki esnasında kendisini mutlu etmenin telaşına düştükleri için sonraki günlerde bunun bedelini  ödemek durumunda kalıyorlar.

Türk erkeği neden bu kadar çok karikatürlere konu oluyor merak ettiniz mi?

Yüzlerce örnek eklenebilir ama bu kâfi sanırım…

Çoğu erkek hemcinslerimin bu yazımı okurken “bu arkadaş ne saçmalamışsa o kişi ben değilim” dediğini duyar gibiyim. Evet, Aslında erkek olarak kaybetmeye tam da burada başlıyoruz.

Erkekler genelde 12-15 yaşları arasında kulaktan dolma bilgiler, ve mahalle abilerinin sex maceralarını dinleyerek cinselliği öğrenirler. 2000 sonrası jenerasyon biraz daha şanslı çünkü internet sitelerinden cinselliği öğrenme imkanları oldu. Ama  yine de erkek araştırıp kendini geliştirmek yerine çıplak pozlar ile ilgilendiğinden yine sınıfta kalıyor.

İşin özüne bakarsanız Türk erkeği Dünya’da nam yapmış bir erkek türüdür. Ama bu hep yanlış anlaşıyor ki Türk erkeği, mertliği, cesareti, misafirperverliği, sahiplenmesi ve cömertliğiyle ünlüdür. Ancak söz konusu cinsellik olunca maalesef sonuçlar çok kötü.

“Utrecht Üniversitesi‘nde yapılan bir araştırmaya göre Türk erkeklerinin sevişmesi, başından sonuna 3 dakika 7 saniye sürüyor.”

Utrecht Üniversitesi‘nde yapılan bir araştırmaya göre Türk erkeklerinin sevişmesi, başından sonuna 3 dakika 7 saniye sürüyor. Bu, uzmanlara göre yumurta haşlamaktan daha kısa bir süre.

En uzun süreyse İngiliz erkeklerinin: 7 dakika 36 saniye. Çalışmada ayrıca ABD’li erkeklerin 7 dakika, İspanyolların 5 dakika 8 saniye, Hollandalıların ise 5 dakika 1 saniyede boşaldığı belirlendi.

(Kaynak : http://www.milliyet.com.tr/ulkelere-gore-cinsel-performans-pembenar-detay-cinsellik-1832314/)

Sadece bu araştırma sonucu bile aslında her şeyi açıklıyor değil mi? Aslında sevişmiyor resmen kendinize düşman yetiştirmeye başlıyorsunuz.

Çünkü sevişmeyi 3 dakikada bitirirseniz kuvvetli bir ihtimal ile henüz kadınınız tatmin olamamış demektir. Bu da yarı yolda bırakmanın ta kendisi olduğundan bir daha ki sefere “başım ağrıyor” yanıtını almanız ve ev içerisinde ufak tefek ve zamanla büyüyen sorunlarla karşılaşmanız mümkündür.

ÖN BAŞVURU FORMU

Seminer ve Eğitimlerimize başvurmak için hemen yan tarafta bulunan ön başvuru formunu doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz.