Kutsal Dişilik Eğitimi

”Dişi yanıma şimdi sahip çıkıyorum. Eğer şua an hayatımda Bay Doğru yok ise, kendim için Bayan Doğru olabilirim.”

disienerji-3Hani bazı kadınlar vardır, girdikleri her ortamda fark edilirler, eşlerinin gözü tamamen onlara odaklanmıştır, istedikleri çoğu şey altın tepside onlara sunulur. Bu kadınlara hayran kalmamak imkansızdır. Onlar gerçek dişil enerjilerinin, parlak ışığını hayata yayarlar. Bu ışığın etkisinde kalmamak imkansızdır. Üstelik bu kadınların sizin giydiğiniz kıyafetten farklı bir giyim, makyaj tarzı yada fiziksel görünümü de yoktur.

Hayattan keyif alan ve doğal olarak yaşam enerjisine sahip olan bu kadınları çekici kılan Dişi Enerji”lerinin getirdiği doğallık, mistiklik ve kendinden memnun olma halidir.

Kutsal Dişili Eğitimi;  İlişkilerini aşk ve sevgi ile yaşamak, doğru eşi seçmek, sevdiği kişi ile duygusal, zihinsel, bedensel bağı kurup, güçlendirerek, kendini daha iyi ifade edebilmek isteyen tüm kadınlar için hazırlanmıştır.

EĞİTİME KİMLER KATILMALI 

EĞİTİMİN İÇERİĞİ 

Bir kadın olarak, dişi tarafınızla barışmanın, içinizdeki yumuşak fakat güçlü yanınızı keşfetmenin ve kendi kör noktalarınızı fark edip dönüştürmenizin vakti gelmedi mi?

Bir çok kadının aşk hayatı problemlerle dolu, çok azımız gerçek mutluluğu ve ömür boyu sürecek huzuru yakalayabildik. İlişkilerimizi ise karşılıklı mutlu etmek yerine; birbirimizi üzmek, sınamak, yada aldatmalar üzerine inşa ettik. Farklı senaryolarla başlayıp hep aynı sonla biten ilişkilerden yorulduk….

Kadınlar giderek erilleşirken, erkekler ise dişilleştiler. Bu akıl almaz fakat hepimizin de kabullendiği, rol değişimi, hali hazırdaki sorunlu ilişkilerimizi daha da çıkmaza sürükledi. Bu rol değişiminin sebebi sanıldığı gibi,kadınların kariyer hayatına adım atıp, para kazanmaları değildir. Bilinç altımıza yerleşmiş olan ”çekirdek inanç” ve ”kök korku” kalıplarımızdır. Bilinç altımız kirlendikçe, kadın ve erkeğin bir bütün olabilmesi için, bilmeleri gereken bazı kadim bilgilerde unutuldu. Zaman içinde kadınların dişilik erkeklerin erillik yetenekleri kayboldu.

Bugün pek çoğumuz ”Dişilik” denildiğinde; makyaj yapan, cilveli, topuklu ayakkabılar giyen, kırıtan bir kadını hayal ediyoruz. Oysaki dişi; Alan,  dönüştüren ve sevdiği erkekle bütünleşen kadın demektir.

İşte bu sebeple;

disil-enerji-4Kutsal Dişili Eğitimi;  Kadınların bedensel, zihinsel, duygusal ve manevi varlıkları arasında bütünlüğü sağlayacak, içindeki dişi enerjiyi özümseme amacı ile gerçekleştirilmektedir. Kadınların unutmuş olduğu dişil enerjilerini ortaya çıkararak hak ettikleri hayatı, ilişkiyi ve kendilerini doğru ifade eden gücü kazanmalarını hedefler.

Doğal haline dönmek ve gerçek aşka ulaşabilmek isteyen her kadın; Korkularından sıyrılıp, içindeki dişi ile kucaklaşması gerekir.

 ”Özündeki Kutsal Dişi” ile buluşmak, her kadın için;  yaşı ve konumu ne olursa olsun,  içinde var olan bilge, şefkatli, güvenli, yumuşak, sevgi dolu, sezgileri yüksek, yaratıcı ve şifacı özünün hayatta ifade bulmasıdır. İçinizdeki özü keşfetmek, daha doyumlu mutlu ilişkiler ve arzuladığınız hayatı yaşamak istiyorsanız, sizi  Sevinç Karakaya liderliğinde yapılacak olan ”Özündeki Kutsal Dişiyi” keşfetmek üzere, adım atmaya davet ediyoruz.

Dişilik Okulunda; Eğitim sürecinde tarif edilen teknikler, terapi niteliği taşımaz. Dolayısı ile terapi yerine geçmez. Psikoloji ve psikiyatri bilimine girmez. Fakat ruhsal psikoloji olarak adlandırabilecek bilinç altı öğretilerden ve koçluk yöntemleri ile desteklenmiş bir eğitim alacaksınız.

Dişilik Okulundaki; Duygu dönüştürme teknikleri, ancak ruhsal ve duygusal olarak sağlıklı kişiler tarafından uygulanmalıdır.

Eğitimler Kişisel Gelişim Uzmanı / İlişki ve Yaşam Koçu ”Sevinç Karakaya” önderliğinde uzman kadromuz tarafından hazırlanıp, sizlere Online Eğitim Grup ve bireysel yada Yüz yüze Grup/ Bireysel  Eğitimler olmak üzere, seçenekli eğitim imkanı sunulmaktadır.

ÖN BAŞVURU FORMU

Online veya Yüzyüze Eğitime başvurmak için hemen yan tarafta bulunan ön başvuru formunu doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz.Yorum Açık"Kutsal Dişilik Eğitimi"

 1. Buket A. 3 Ekim 2016 Cevapla

  Kayıt yaptırmak istiyorum

 2. Selda A. 4 Ekim 2016 Cevapla

  Ücretiniz ne kadar acaba online eğitim icin

 3. Mukaddes Y. 9 Ekim 2016 Cevapla

  Kutsal Dişilik Eğitimini mutlaka almam gerekiyor, kişiye özel ders programı imkanı varmı?

  • admin 9 Ekim 2016 Cevapla

   İlginiz için teşekkür ederiz.
   Tabiki BireBir Online veya BireBir Yüzyüze Eğitim seçeneklerimizde bu imkanı sunuyoruz.

 4. Ozan 10 Ekim 2016 Cevapla

  Erkekler de katılabiliyor mu ?

  • admin 10 Ekim 2016 Cevapla

   İlginiz için teşekkür ederiz.
   Maalesef bu eğitim sadece bayanlara özel olarak düzenlenmektedir. Ancak yakın bir süre içerisinde erkeklere yönelik eğitim planımız bulunmaktadır. Kayıtlarımızın başlaması halinde tarafınıza bilgilendirme yapabilmemiz için lütfen ön kayıt formunu doldurunuz.

 5. Buket 20 Kasım 2016 Cevapla

  Merhaba,
  Online eğitime bir arkadaşım katılmış ve çok memnun ayrılmış. Ankara’da yüzyüze eğitim planınız var mı? Katılmak istiyorum.

  • admin 25 Kasım 2016 Cevapla

   Merhaba,
   Ankara, İzmir ve Adana’da eğitim planlarımız bulunmaktadır. Ancak tarihler henüz belirlenmemiştir. Ön başvuru formu ile başvurmanız halinde planlanan eğitim tarihleri hakkında bilgilendirilmek üzere tarafımızca dönüş sağlanacaktır.

 6. Cigdem 14 Mayıs 2017 Cevapla

  Merhaba ..online eğitim nasıl oluyor?kaç saat devam ediyor.biraz detay öğrenebilir miyim acaba?

  • Admin 20 Haziran 2017 Cevapla

   Merhaba,
   Online eğitimimiz yüzyüze eğitimimizden farksız olarak 16 saat sürmektedir.
   Detaylar için 0 507 116 11 00 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Makale Yorumu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.