“Göğüsleriniz kadın olarak vücudunuzun en hassas kısımlarından biridir. Haftada bir kendinize masaj seansı ile küçük bir sevgi gösterin, karşılığında sizi çok sevecekler! “

Daha sıkı göğüsler ve dengeli hormonlar da dahil olmak üzere düzenli göğüs masajının pek çok faydası vardır ve meme sağlığının geliştirilmesine katkıda bulunmaktadır.

Çalışmalar , uzun süreler boyunca (12 saat veya daha fazla) sutyen giyen kadınların daha kısa sürelerle sutyen giyen kadınlara göre meme kanseri geliştirme riskinin çok yüksek olduğunu göstermektedir . Bir kadın günde 12 saatten az bir sutyen takarsa bu risk azalır.

Bununla birlikte, birçok kadın sutyen takmak istemiyor, bu yüzden ne yapabilirler?

Göğüslerini haftalık bir kendini masaj yolu ile tedavi edebilirler!

Göğüs Dokusunda Zehirli Oluşum

Göğüsler yağ bezlerinden çok hassas bir bağ sistemi ile kurulmuştur.

 

“Arterlerin, damarların ve lenfatik damarların büyük ağı, gövde boyunca vücudun geri kalanında olduğu gibi kan akışını, oksijen veren yaşamı ve anti-yaşam toksinlerini dolaştırmaktadır.”

Birkaç çalışma, sutyenin oluşturduğu sabit basıncının lenfatik damarları düzleştirmesini ve olumsuz etkilediğini önermektedir.

Göğüsteki lenfatik damarlar, meme hücrelerinden akan sıvıdan birikmiş toksinleri ve kanı vücuda atmak için tasarlanmıştır. Genellikle süpürgelerinin uzun süre kullanılması nedeniyle lenf damarları düzleştirildiğinde, toksinler doğal olarak akamaz.

Bu sonuçta, diğer sağlık sorunları arasında meme değişikliklerine ve meme kanseri geliştirme riskinde artışa neden olabilecek toksinlerin oluşmasına yol açar.

Terapötik Göğüs Masajı

Göğüs dokusu doğası gereği çok hassas, ancak düzgün yapılırsa göğüs masajı çok yararlı bir terapötik seçenektir.

“Daha sıkı göğüsler ve dengeli hormonlar da dahil olmak üzere, düzenli göğüs masajının pek çok faydası vardır ve bu da genel göğüs sağlığının geliştirilmesine katkıda bulunmaktadır.”

Bir masaj terapisti hafifçe lenf damarı duvarlarını gererek lenf drenajını güzelleştiren göğüsler üzerinde çalışır.

Bu da kendiniz yapabileceğiniz bir şey.

Bu tür masaj Hindistan ve Asya’da yüzyıllarca  gerçekleştirildi !!

Meme Sütü Masajı: Adım Adım Bir Kılavuz

Masaj yağları masaj sırasında sürtünme ve rahatsızlığı önlemek için kullanılabilir (mineral bazlı yağlar veya kokulu yağlar kullanmayın).

“Göğsüne yağ uygularken hafif basınca (göz kapağına masaj yapmak kadar basınç uygulayarak) göğsün merkezinden koltukaltı bölgesine doğru devam eden dairesel hareketlerde bunu yapın.”

1. Adım: Parmak İnme

Emzikten başlayarak, emziklerinden her yönden yavaş, düzgün vuruşlar yapmak için parmaklarınızı kullanın.

Bu ilk adımdır ve atlanmamalıdır.

2. Adım: El Masajı

Göğsü yağla kapladıktan sonra, iki elinizle birlikte göğsünden kaldırarak hafifçe yoğrun ve çok hassas bir şekilde bastırın.

Buna ek olarak, her iki elinizle de (başparmak yukarıdan emzik üstünde ve aşağıdaki ön parmaklarla) memeyi hem saat yönünde hem de saat yönünün tersine doğru bükün. “

Not: Evde göğüs masajı yapmayı planlıyorsanız, konuyla ilgili bir kitap edinin veya görsel talimatlar için çevrimiçi araştırma yapın.

 3.Adım : Sıkıştırma

Son adım, masajı soğutmaktır: pürüzsüzleştirin ve göğüs ucunu meme başlarından başlayan ve dışarı çıkan parmak uçlarıyla kaldırın.

“Bu sıkıştırmaya neden olacak ve lenf ve diğer sıvıları göğüsten çıkarmaya teşvik edecektir.”

Her iki göğüs için de aynı adımları uygulayın, daha sonra sisteminizden sıvıların temizlenmesine yardımcı olmak için daha sonra çok su için.

İlk Masajdan Sonra

İlk göğüs masajı ağrılı olabilir, ancak birkaç seans sonrasında zamanla kendinize göre ayar yapacaksınız.

“Unutmayın, göğüs masajı sırasında en az basınç uygulamanız önemlidir. Eğer başkası masaj yapıyorsa, çok zor olan basınç kullanıyorsa konuşmaya dikkat edin. “

Göğüsleriniz kadın olarak vücudunuzun en hassas ve hassas kısımlarından biridir. Bunlar duyguların, duyguların, beslenme ve sevginin ilkel merkezleridir. Haftalık kendine masaj oturumu ile onlara küçük bir sevgi gösterin ve karşılığında sizi çok seveceklerdir!

alıntı


”İçindeki Kadın İle Buluşma” eğitimi İlişkilerini aşk ve sevgi ile yaşamak, doğru eşi seçmek, sevdiği kişi ile duygusal, zihinsel, bedensel bağı kurup, güçlendirerek, kendini daha iyi ifade edebilmek isteyen tüm kadınlar için hazırlanmıştır.


Eğitimin içeriği; http://disilik.com/egitimler/kutsal-disilik-egitim-icerigi/


21 Günlük Değişim Programı (Hafta sonu sınıf); 1750 TL

21 Günlük Değişim Programı (Hafta İçi sınıf); 1250 TL


Erken kayıt avantajları için lütfen bize ulaşın;


Adres : Kadıköy / Rıhtım (İnteraktif Danışmanlık İstanbul Anadolu Yakası Ofisi) 

Eğitim sonrası 1 ay içinde ücretsiz yapılandırma seansı yapılacaktır.


ÖN BAŞVURU FORMU

Online veya Yüzyüze Eğitime başvurmak için hemen yan tarafta bulunan ön başvuru formunu doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz.