DİŞİLİK OKULU

2013 yılında İnteraktif Danışmanlık çatısı altında; Aile ve Evlilik Danışmanlığı, cinsel terapi, Bireysel Terapi ve danışmanlık, Koçluk ve ilişki danışmanlığı alanında başlayan yolculuğumuz süresince danışanlarımızdan aldığımız olumlu geri dönüşler her geçen gün ekibimizin büyümesini desteklemiştir. 

2 yıl önce projesini tamamladığımız Dişilik Okulu, birtakım araştırma ve geliştirmeler ile onlarca bayanın katılımları ve değerli geri dönüşleri sayesinde Dişilik Okulu adı ile İnteraktif Danışmanlık çatısı altında ancak DisilikOkulu.com web adresi ile hayata geçirilmiştir.

Dişilik Okulunda;  Eğitimler psikoterapist/Aile ve Evlilik Terapisti/ Cinsel terapist / İlişki ve Yaşam Koçu ”Sevinç Karakaya” önderliğinde uzman kadromuz tarafından hazırlanıp, sizlere Online Eğitim Grupları yada Karşılıklı  Eğitim Grupları halinde seçenekli eğitim imkanı sunulmaktadır.

Görsel ve Yazılı Medya'da Biz...

...

UZMANLARIMIZ

Sevinç Karakaya

Koçluk ve sunduğum dişil enerji programları vasıtasıyla kadınların gelişimlerine, liderlik alanlarına, kalplerindeki en derin arzularına yeni pencereler açmak üzere kalbimde ve zihnimde öğüttüklerimi paylaşıyorum. Bu doğrultuda, ''Dişilik Okulu'' eğitimlerine ile her yaştan ve her kesimden kadına, içlerindeki dişi özü hatırlamaları ve onunla temas etmeleri için duygusal, zihinsel ve ruhsal alanlarına dokunuyorum, kendileri ile bağlantı kurmalarına aracı oluyorum.

BAŞVURU FORMU
BAŞVUR

Katkı Sahibiyiz...

Banka Hesap Numaramız

Banka Adı : Garanti Bankası

Hesap Sahibi : Sevinç Karakaya

Şube Adı/Kodu Zeytinburnu/İstanbul – 173 

Hesap No 6665823

IBAN TR63 0006 2000 1730 0006 6658 23