Dişilik Okulu Eğitimlerine Katılan Katılımcılarımızın Teveccühleri

Sevgili Sevinç Hanım,
Kendimizi keşfetme yolunda elim(iz)den tuttuğunuz için müteşekkirim. Zor bir yol ve bilgi olmadan ilerlemek zor. Ruh haliniz bilgeliğiniz, enerjiniz bana geçti. Yardımseverliğiniz ve bilgeliğiniz ayrıca taktire şayan. Her daim duacınız olacağım. Dileğim aldığım bu bilgileri kendimden kaçmadan, tembellik etmeden, ötelemeden hayata geçirmek. Şifacı bir yanınız var ve bu benim için çok kıymetli. Bu eğitimin yaşamımda bir dönüm noktası olmasını ümit ediyorum. “Önce ben” hep kendime hatırlatmam gereken bir cümle. Siz çok yaşayın, güzel Yaşayın, sevgi huzur ve elbetteki tutku ile yaşayın. Sevinciniz, sevinç’imiz eksik olmasın.

Derya

Sevinç hocam’ın eğitimi çok verimli ve çok faydalı buldum ve uygulaya bileceğimi düşünüyorum. Tek sorun zaman kısıtlı, konu çok. Yinede çok sıcak, keyifli bir eğitimdir. Hocamız güler yüzlü, sıcak ve anlayışlı bir şekilde sorularımıza cevap verdi. Diğer seminerleriniz içinde bilgi bekliyorum. Teşekkür ederim.

Gülizar

İdeal ilişki nasıl olmalı, ilişkide kadının rolü ve duruşu nedir? Bunu farklı açılardan anlamama, sorgulamama neden olan hoş bir etkinlik oldu. Gerçek hayattan örnekler çoğaltılabilir. Cinsellik eğitimi de iyiydi. Daha detaylı ve örneklendirme olabilirdi. Genel olarak faydalandım. İçselleştirmek için zaman ihtiyacım var. Sizleri tanıdığıma çok memnun oldum.

Duygu

Hayatımın dönüm noktalarından biri oldu. Her şey çok güzeldi. Cihan bey’in katılımı da renkli oldu. Örneklendirmeler, samimiyet ve donanımınız dan çok memnun kaldım. Dişilik okuluna devam. Başarılarınızın devamını dilerim. Sizleri çok sevdim sağlıcakla sevgiyle kalın.

Didem

İki gün içinde oldukça yoğun bilgiler aldık. Kendimle yüzleşmemi ve kendimi daha yakından tanımamı, hayattaki yanlışlarımı görmemi sağladı. İnsanları anlamamı her olayın arkasındaki farklı gerçekleri görmemi insanların geleneksel yaşam tarzlarıyla hayattaki sonuçları değiştiremeyeceklerini ve benimde kimseyi değiştiremeyeceğimi anladım. Değişime kendimden başlamam gerektiğini bir kez daha gördüm. Dirençlerimi fark ettim. Hayata bakış açım değişti. Düşüncelerim değişti. Kadınlardan çok eril hareket ettiğimi fark ettim. Yavaşlamayı sakinleşmeye, sabretmeye karar verdim.

Gülfer

Çok beğendim ve başarılı buldum. Faydalanacağım çok şeyler öğrendim, eksikliklerimi gördüm. Bu tür programların çeşitlendirerek devamını yaparsanız çok yararlı olur. Erkekler içinde yapılmalı. Daha çok kitleye ulaşmalı. Seminerlerde yapılabilir tek tek konular seçilerek… Hocamızın anlatımı çok akıcıydı hiç sıkılmadan keyifle dinledik.

Tülay

Benim açımdan zevkli ve heyecanlı iki gün geçirdim. Hayatımın dönüm noktası oldu.

Nimet

Çok dolu yoğun ve verimli bir eğitimdir. Kendimle ilgili çok şeyi fark etmemi sağladı. İnteraktif soru sorarak ilerlemiş olması çok etkiliydi. Sayının sınırlı olması eğitimi daha kaliteli hale getirmiş.

Bilge

ÖN BAŞVURU FORMU

Online veya Yüzyüze Eğitime başvurmak için hemen yan tarafta bulunan ön başvuru formunu doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz.