KUTSAL DİŞİLİK EĞİTİMİ

“İçindeki Kadın İle Buluşma”Bu eğitim özündeki gerçek fakat unutmuş oldukları ”dişi bilgeliği” hatırlamak, öğrenmek isteyen kadınların değişim yolculuğudur. 

Hani bazı kadınlar vardır, girdikleri her ortamda fark edilirler, eşlerinin gözü tamamen onlara odaklanmıştır, istedikleri çoğu şey altın tepside onlara sunulur. Bu kadınlara hayran kalmamak imkansızdır. Onlar gerçek dişil enerjilerinin, parlak ışığını hayata yayarlar. Bu ışığın etkisinde kalmamak imkansızdır. Üstelik bu kadınların sizin giydiğiniz kıyafetten farklı bir giyim, makyaj tarzı yada fiziksel görünümü de yoktur.

Hayattan keyif alan ve doğal olarak yaşam enerjisine sahip olan bu kadınları çekici kılan ”Dişi Enerji”lerinin getirdiği doğallık, mistiklik ve kendinden memnun olma halidir.

Kutsal Dişilik Eğitimi;  İlişkilerini aşk ve sevgi ile yaşamak, doğru eşi seçmek, sevdiği kişi ile duygusal, zihinsel, bedensel bağı kurup, güçlendirerek, kendini daha iyi ifade edebilmek isteyen tüm kadınlar için hazırlanmıştır.


NEDEN

KUTSAL DİŞİLİK

EĞİTİMİNE KATILMALISINIZ? 


Bu eğitim sayesinde;


 

♦Kendinizi sevmeyi,hayattan zevk alarak yaşamayı, anda kalmayı ve hayat enerjinizi yüksek tutmayı öğreneceksiniz.


 ♦Bencil olmaktan korktuğunuz ya da başkaları tarafından onaylanmak ihtiyacında olduğunuz için değil, sadece kadınlığının getirdiği doğal bir şefkat, şifalandırıcılık ve kabul içgüdüsü ile sevmeyi ve sevilmeyi öğreneceksiniz..


♦Etrafınızdaki erkeklerde mıknatıs etkisi yaratacaksınız.


♦Hayatınızda terk eden, giden bir erkek artık olmayacak.  Hayatınızdan gidenler geri gelecek fakat kimin geri geldiği ile değil, kimlerle gerçek ve kalpten bir bağ kurabildiğiniz ile ilgileneceksiniz. 


♦Hayatınızdan giden hiç kimsenin olmadığını, istediğiniz ve korkmadığınız her an onları kolaylıkla geri getirebileceğinizi, derinlere gömdüğünüz bu yeteneğinizin kadim bilgilerini yeniden hatırlayacaksınız. 


♦Tüm korkularınızdan sıyrılıp, İlişkilerinizde artık sadece veren taraf değil, gerçek ve eşit bir ilişkide olduğu gibi alma-verme dengesini yakalayabileceksiniz. 


♦İlişkilerinizde ve hayatınızdaki tüm dengeleri siz belirleyeceksiniz.


♦Geçmiş tecrübelerin negatif etkisinden ve olumsuz davranışlardan kurtulacaksınız


♦Eril ve dişil enerjinizi dengelemeyi öğreneceksiniz.


♦Doğru kişi, doğru eş kimdir? Nasıl hayatınıza davet edersiniz?sorularına cevap bulacaksınız.


İçinizde keşfedilmeyi bekleyen kadın kimlikleri ile barışıp ilişkiye doğru yön vermeyi öğreneceksiniz


♦Doğru flört tekniklerini ve bunları hayatınıza ilişkinize nasıl aktaracağınızı keşfedeceksiniz


♦Erkekler ilişkide ve evlilikte ne bekler? sorularının yanıtını bulacaksınız.


♦Erkekler neden dişi kadını sever? Dişi enerjisi yüksek bir kadın nasıl olunur?


♦ Mutlu evliliğin, mutlu ilişkinin hiç dokunulmamış sırlarını keşfedeceksiniz


♦ Cinsel kimliğinizi kabul edip, bilinçaltı tabularınızdan sıyrılıp, kadınsı tarafınızla barışacaksınız.


♦ Cinsel hayat bir ilişkide neden önemlidir? Tutkuyu ve cinsel enerjiyi keşfedip hayatınıza çekeceksiniz


KUTSAL DİŞİLİK EĞİTİMİNE

KİMLER KATILMALI♦Kendini sevmek ve hak ettiğine inandığı sevgiyi görmek isteyen kadınlar,


♦En ufak bir sevgi görebilmek için; kendinizden vazgeçen sevgi dilenciliği yapan kadınlar,


♦Hak ettiğin değeri görmediğini yada değerli olmayı hak etmediğini düşünen kadınlar,


♦Kendini  beğenmeyen ya da her girdiği ortamda beğenilme kaygısı yaşayan kadınlar,


♦Bir kadın olarak kendini daha iyi ifade edebilmek isteyen kadınlar,♦İlişkilerin de ve hayatında aşırı kontrolcü ve sert kadınlar


♦Aşka gerçek sevgiye, ilişkilere, evliliğe  ve hayata güvenini yitirmiş kadınlar


♦”Bir türlü beni ben olduğum için seven çıkmıyor” diyen, gerçek sevgi karşına bir türlü çıkmadığını düşünen kadınlar,


♦Her ilişkisinde terk edilen ya da aldatılan kadınlar,


♦Hiçbir bağımlılığı, mecburiyeti olmaksızın, yanlış seçilmiş bir partnerden kopamayan kadınlar,♦Dışarıdan özgür biri görünse de, bir ilişkide gitmesi gereken zamanda gidemeyen kadınlar,


♦Geçmiş yüklerinden ve kısır döngülerinden kurtulup, kendi değerini ve yaşam amacını bulmak isteyen kadınlar,


♦Hayatında ve İlişkilerinizde farklı senaryolarla aynı sonu yaşayan, hep yanlış ilişkiyi kendine çeken, “doğru kişi neden gelmiyor?” sorusuna yanıt arayan kadınlar,


♦Evliliklerinde bir şeylerin yanış gittiğini hisseden, aradığını bulamadığına inanan kadınlar,


♦Evliliğinde ve ilişkilerinde her zaman verici olan ve taviz verdiğine inanan kadınlar,♦Evliliğinde ve ilişkilerinde alma/ verme dengesini kuramayan, istemekte ve almakta zorlanan kadınlar,


♦İçindeki dişi enerjiyi ortaya çıkarıp, kadınsılığını yeniden keşfetmek isteyen kadınlar,


♦Her zaman güçlü görünmek zorunda hisseden kadınlar,


♦İçindeki Dişil ve Erili dengeleyip, eril olmaktan yorulmuş, dişi yanına sahip çıkmak isteyen fazlaca maskülen kadınlar,


♦Hayatta ve ilişkilerinde güzel olanın zor elde edildiğine inanan kadınlar,♦İlişkisinde nasıl flört etmeli öğrenmek, doğru ve arzu ettiği birlikteliği yaşamak isteyen kadınlar,


♦Duygusal ilişkilerde kaybolduğunu hisseden ya da duygusal ilişkiler kurmakta zorluk çeken kadınlar,


♦Sevdiği erkek ile arasındaki tutkunun bittiğine inanan ve ilişkisini canlandırmak isteyen kadınlar,


♦Cinsel kimliğini kabul edip, kadınlığını yeniden keşfetmek isteyen kadınlar,


İçindeki Kadın ile Buluşma;


 Her kadın için;  yaşı ve konumu ne olursa olsun,  içinde var olan bilge, şefkatli, güvenli, yumuşak, sevgi dolu, sezgileri yüksek, yaratıcı ve şifacı özünün hayatta ifade bulmasıdır. İçinizdeki dişi kadını keşfetmek, daha doyumlu mutlu ilişkiler ve arzuladığınız hayatı yaşamak istiyorsanız, sizi  Sevinç Karakaya liderliğinde yapılacak olan ”İçindeki Kadın İle Buluşma” eğitimi ile kendinizi yeniden keşfetmek üzere, adım atmaya davet ediyoruz.


”İçindeki Kadın İle Buluşma” eğitimi İlişkilerini aşk ve sevgi ile yaşamak, doğru eşi seçmek, sevdiği kişi ile duygusal, zihinsel, bedensel bağı kurup, güçlendirerek, kendini daha iyi ifade edebilmek isteyen tüm kadınlar için hazırlanmıştır.


ÖN BAŞVURU FORMU

Online veya Yüzyüze Eğitime başvurmak için hemen yan tarafta bulunan ön başvuru formunu doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz.
Eğitimin içeriği; Eğitim içeriği


Neden 21 günde değişim; https://disilik.com/21-gunde-degisim-icindeki-kadin-ile-bulusma/


Hafta sonu, hafta içi ve online eğitim programı tarihler için bize ulaşın  

 

(21 Günde Değişim/ İçindeki Kadını Keşfet)

 21 Günlük Değişim Programı yüz yüze sınıf; 1250 TL+ kdv 

Online Sınıf; 950 tl +kdv ( pazartesi /perşembe 19:00-21:00 arası/ 4 hafta)

Birebir Online Dersler; 2000+kdv (kişiye özel çalışmadır/ tarih ve saat katılımcıya göre belirlenir/ )

Bireysel yüz yüze Eğitimler; 2500+kdv (kişiye özel çalışmadır/ tarih ve saat katılımcıya göre belirlenir/ )

 

Bireysel derslerin zamanı ve saati kişiye göre ayarlanır. 


Ödeme Sayfası; https://disilikokulu.com/magaza


Adres : Kadıköy / Rıhtım (İnteraktif Danışmanlık İstanbul Anadolu Yakası Ofisi) 

Eğitim sonrası 1 ay içinde ücretsiz yapılandırma seansı yapılacaktır.


Sevinç Karakaya Kimdir? 

Kurucularından olduğum  İnteraktif Danışmanlık‘da Sosyal Psikolog, Aile danışmanı, ilişki ve yaşam koçu olarak çalışmaktayım. Kadının, evrensel olan ”dişi enerjisini ve gücünü sahiplenerek” yaşamına, kendi kimliğine sahiplenmesi, sağlıklı ilişkiler, mutlu duygusal birliktelikler ve iş hayatına katılması ile ilgili ”Dişilik Okulu” kavramı altında birebir koçluk ve dönüştürücü programlar yapıyorum.

Bireysel ve kurumsal olmak üzere 1000 saatin üzerinde koçluk deneyimim ile akreditasyon aşamalarını tamamlamış uluslararası yaşam ve ilişki  koçuyum. Yetişkinler psikoloji üzerine yaptığım çalışmaların ardından; eğitimlerini tamamlayarak koçluk çalışmalarıma başladım. Şimdilerde ise koçluk ve eğitim çalışmalarımın yanı sıra, Kadının kendi dişi özünü bulması üzerine çalışmalar yapmaktayım. Kendimi bildim bileli insanın gelişim ve değişim yolculuğuna olan derin bir merakım var. Bu merakım beni bir çok  programlara katılıp, araştırmaya teşvik etti. Halen de kendi ruhunun yolculuğunu derinleştirmeye, yeni öğretileri kendime katmaya ve tüm bunları koçluk disiplini ile harmanlayarak öğrenmeye devam ediyorum.

Koçluk becerilerini kendimde geliştirirken fark ettim ki insan, aslında hayata ”yaşam amacını” bilerek geliyor. Zaman içerisinde inişlerimiz çıkışlarımız olabiliyor, yada asıl yolumuzdan sapabiliyoruz ama bir gün; eğer gerçekten, gözlerimizle görmeyi öğrenirsek, kulaklarımızla yaratılan her şeyi ve ilahi emirleri işitmeyi tercih edersek  ve hayatı özümüze kadar hissetmeyi başarabilirsek” tekrar olmamız gereken ”doğru” yolumuza dönüp, yolculuğumuza da devam edebiliyoruz. Bunun da yolu; yaşamda hangi kimliğimiz altında olursa olsun bize ışık olan inançlarımızdan, enerjimizi keşfetmekten ve bilinç seviyemizi yükseltmekten geçiyor. İşte benim yolculuğum da böyle başladı. Yolum ben yürüdükçe başka ana yollara kendini açtı ve zaman içerisinde kendimi, gelişim ve dönüşüm alanında çalışan bir kadın olarak kendi dişi özümü keşfettikçe öğrendiklerimi, uyguladıklarımı kadın danışanlarımla tutkulu bir şekilde paylaşırken buldum. Koçluk ve sunduğum dişil enerji programları vasıtasıyla kadınların gelişimlerine, liderlik alanlarına, kalplerindeki en derin arzularına yeni pencereler açmak üzere kalbimde ve zihnimde öğüttüklerimi paylaşıyorum. Bu doğrultuda, ”Dişilik Okulu” eğitimlerine ile her yaştan ve her kesimden kadına, içlerindeki dişi özü hatırlamaları ve onunla temas etmeleri için duygusal, zihinsel ve ruhsal alanlarına dokunuyorum, kendileri ile bağlantı kurmalarına aracı oluyorum.

Bir kadın olarak hepimiz, kendi değerimizi, kendi sesimizi bulduğumuz anlamlı yaşamları hak ediyoruz. İçinizde bir çağrı, bir kıvılcım yandığını hissediyorsanız sizi hep birlikte büyüyeceğimiz yaratacağımız çemberde çalışmalarıma, kendi içinizdeki dişi öz ile buluşmaya davet ediyorum.