Ruh Eşinizi Hayatınıza,Çekmeye Hazır mısınız?

İnsanlar ruh eşinin mükemmel uyum olduğunu düşünür ve hemen hemen herkes onu bulmak ister.

Fakat, gerçek ruh eşi; seni hayattan geri koyan şeyleri gösteren bir ayna, seni hayatını değiştirebileceğine dair farkındalığa kavuşturan kişidir.

Gerçek ruh eşi muhtemelen hayatın boyunca tanıyıp tanıyabileceğin en önemli kişidir.

Tüm duvarlarını yıkar ve seni hayatın içinde uyanık tutar.

“Bir Havva varsa bir de Adem mutlaka vardır”

Ruh Eşini Hayatıma Nasıl Çekerim? / workshop

Benzer ilişki deneyimleri mi yaşıyorsunuz? Her seferinde umutla başladığınız yeni ilişkiniz benzer nedenlerle benzer şekilde mi sonlanıyor? Neden hep farklı gibi görünen insanlarla benzer ilişkileri deneyimliyorsunuz?

Bilinçli zihninizle nasıl bir insanı arzuluyorsunuz; nasıl bir ilişkiniz olsun istiyorsunuz? Sizin için hayatınızın kadını/erkeği nasıl biridir?

Ruh Eşini Hayatına Çek workshop sırasında; 

  • Yaşadığımız sorunları parça parça inceleyerek, her bir parçanın hayatımızdaki yerini ve değişmesini istediğiniz yönlerini bulacaksınız.
  • “Doğru insan” var mıdır, kimdir?
  • “Ruh eşi” var mıdır, kimdir?
  • Kendinizi ne kadar tanıyorsunuz, size uyan ilişki modeli nedir?
  • Tatmin edici bir ilişki nelerden oluşur?
  • Şu andaki ilişkinizi nasıl istediğiniz noktaya getirebilirsiniz?

Ayrıca, ilişkiler üzerine aradığınız diğer soruların cevaplarını bulabileceksiniz.

Workshop ile birlikte gerçekten nasıl bir ilişkiye ihtiyacınız olduğunu saptayacak, doğru partner seçimi için kriterlerinizi bulacak ve en önemlisi Kendinize ilişkinizde daha çok güvenecek ve hayatı  daha keyifli yaşamaya başlayacaksınız!

Bu çalışma sizin için farkındalık yolunda atacağınız bir adım olabilir!

Unutmayın;

Siz değerlisiniz…

Siz önemlisiniz…

Siz yaşamınızı sevgi ile oluşturma  gücüne sahipsiniz.

Çalışmanın amacı; Ruh Eşinize rastlamanızı, rastladığınızda tanımanızı ve mutlu, doyumlu bir ilişki yaşamanızı engelleyen bilinçaltı engellerinizin, ortak bilinçten ya da genetik düzeyden getirdiğiniz size hizmet etmeyen düşünce kalıplarınızın bulunmasını temizlenmesini, size hizmet eden bakış açısı ve hislerle donanmanızı sağlamaktır.

İstanbul-1

YENİ TARİHLER İÇİN BİZİ TAKİP EDİN

Yer: Kadıköy/ Rıhtım

Ücret: 100

(Kayıtlar Kontenjanla sınırlıdır.)

Eğitmen/ Kolaylaştırıcı : Sevinç Karakaya

ÖN BAŞVURU FORMU

Seminer ve Eğitimlerimize başvurmak için hemen yan tarafta bulunan ön başvuru formunu doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz.Sevinç Karakaya Kimdir? 

Kurucularından olduğum  İnteraktif Danışmanlık‘da Sosyal Psikolog, Aile danışmanı, ilişki ve yaşam koçu olarak çalışmaktayım. Kadının, evrensel olan ”dişi enerjisini ve gücünü sahiplenerek” yaşamına, kendi kimliğine sahiplenmesi, sağlıklı ilişkiler, mutlu duygusal birliktelikler ve iş hayatına katılması ile ilgili ”Dişilik Okulu” kavramı altında birebir koçluk ve dönüştürücü programlar yapıyorum.

Bireysel ve kurumsal olmak üzere 1000 saatin üzerinde koçluk deneyimim ile akreditasyon aşamalarını tamamlamış uluslararası yaşam ve ilişki  koçuyum. Yetişkinler psikoloji üzerine yaptığım çalışmaların ardından; eğitimlerini tamamlayarak koçluk çalışmalarıma başladım. Şimdilerde ise koçluk ve eğitim çalışmalarımın yanı sıra, Kadının kendi dişi özünü bulması üzerine çalışmalar yapmaktayım. Kendimi bildim bileli insanın gelişim ve değişim yolculuğuna olan derin bir merakım var. Bu merakım beni bir çok  programlara katılıp, araştırmaya teşvik etti. Halen de kendi ruhunun yolculuğunu derinleştirmeye, yeni öğretileri kendime katmaya ve tüm bunları koçluk disiplini ile harmanlayarak öğrenmeye devam ediyorum.

Koçluk becerilerini kendimde geliştirirken fark ettim ki insan, aslında hayata ”yaşam amacını” bilerek geliyor. Zaman içerisinde inişlerimiz çıkışlarımız olabiliyor, yada asıl yolumuzdan sapabiliyoruz ama bir gün; eğer gerçekten, gözlerimizle görmeyi öğrenirsek, kulaklarımızla yaratılan her şeyi ve ilahi emirleri işitmeyi tercih edersek  ve hayatı özümüze kadar hissetmeyi başarabilirsek” tekrar olmamız gereken ”doğru” yolumuza dönüp, yolculuğumuza da devam edebiliyoruz. Bunun da yolu; yaşamda hangi kimliğimiz altında olursa olsun bize ışık olan inançlarımızdan, enerjimizi keşfetmekten ve bilinç seviyemizi yükseltmekten geçiyor. İşte benim yolculuğum da böyle başladı. Yolum ben yürüdükçe başka ana yollara kendini açtı ve zaman içerisinde kendimi, gelişim ve dönüşüm alanında çalışan bir kadın olarak kendi dişi özümü keşfettikçe öğrendiklerimi, uyguladıklarımı kadın danışanlarımla tutkulu bir şekilde paylaşırken buldum. Koçluk ve sunduğum dişil enerji programları vasıtasıyla kadınların gelişimlerine, liderlik alanlarına, kalplerindeki en derin arzularına yeni pencereler açmak üzere kalbimde ve zihnimde öğüttüklerimi paylaşıyorum. Bu doğrultuda, ”Dişilik Okulu” eğitimlerine ile her yaştan ve her kesimden kadına, içlerindeki dişi özü hatırlamaları ve onunla temas etmeleri için duygusal, zihinsel ve ruhsal alanlarına dokunuyorum, kendileri ile bağlantı kurmalarına aracı oluyorum.

Bir kadın olarak hepimiz, kendi değerimizi, kendi sesimizi bulduğumuz anlamlı yaşamları hak ediyoruz. İçinizde bir çağrı, bir kıvılcım yandığını hissediyorsanız sizi hep birlikte büyüyeceğimiz yaratacağımız çemberde çalışmalarıma, kendi içinizdeki dişi öz ile buluşmaya davet ediyorum.

Sevgiyle Dişilik Okulu Çatısında Buluşmak Dileğiyle…